На Запоріжжі люди спочатку забруднили водоспад, а потім перейшли на дамбу – фото

1614
Фотоілюстрація

Влітку дуже популярні водойми, якими щедро обдарувала природа Запорізьку область, серед місцевих мешканців та приїжджих. На жаль, люди не цінують цього, й замість того щоб берегти місця відпочинку, засмічують все навкруги.

Як повідомляє сайт «Районка», мешканка Пологів пані Олена поїхала до водосподу, який розташований поблизу Кінських Роздорів, щоб відпочити разом з сім’єю. Однак, він вже поступово припиняє своє функціонування, до того ж територія дуже засмічена. Тож вона поїхала на відпочинок до старої дамби. Водойм знаходиться зовсім поруч.

Але й там на неї очікував неприємний сюрприз. Люди, які приїздять сюди на відпочинок, посеред берега лишають пакети з купою сміття. Пакети вітром розносить по всій території. В результаті на березі просто неприємно знаходитися.

 «Але зустріла нас не краса природи, а свинство людей. Сміття, скрізь великі купи сміття. Обуренню не було меж. Посеред берега де купалися діти, зробили таку собі виямку для сміття. Жах. Тобто, поїв шашличок, випив пивця та залишив після себе сліди свого перебування. Як так, не розумію!? Суспільство скаржиться, що брудні ліси, брудні місця для відпочинку. Так хто ж винний, влада чи самі люди, з яких починається весь цей хаос?», – розповідає вона.

Нагадаємо, навесні місцеві журналісти відзняли сюжет про водоспад поблизу Кінських Роздорів, який не функціонував понад 10 років. Після оприлюднення інформації сюди почали з’їжджатися люди, щоб подивитися на природне диво.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...