На Запоріжжі мати бійця, що зараз захищає Україну, пригрозила Зеленському – фото

1991

Під час акції протесту проти виконання Україною умов так званої “Формули Штаймайєра” у Мелітополі, мати бійця АТО Євгенія Ігнатенко пригрозила Володимиру Зеленському.

Жінка заявила, – те, що запланував глава держави з відведенням військ ставить під прямий удар хлопців, що зараз захищають Україну. На разі, позиції українських військ надійно облаштовані, а під час відведення хлопці опиняться у відкритому полі і будуть мішенями для сепаратистів. Вона також запевнила,- якщо треба буде, матері поїдуть до своїх синів і стоятимуть поруч з ними, а якщо треба буде, то зі зброєю в руках. Жінка делікатно нагадала, як український народ свого часу вигнав владу.

«Ми народжували своїх дітей не для війни. Кожна мати, збираючи свою дитину на фронт, плаче над тими речами, які кладе йому в рюкзак, тому що це моторошно і страшно. Зеленський, не дай Бог тобі стати моїм особистим ворогом! Тому що на сьогодні, те що ти робиш- це відступ. Ти намагаєшся відвести мого сина в чисте поле, де його реально можуть вбити. І таких, як я, матерів занадто багато. Ми пройшли важкий шлях. Якщо нам треба буде завтра вийти і стати поруч з синами, чоловіками й батьками, то можеш не сумніватися, ми прийдемо, але вже зі зброєю. Одного разу ми змогли поміняти владу, і ми зробимо це знову », – звернулася до президента Євгенія Ігнатенко.

Джерело – РІА Мелітополь