На Запоріжжі міську лікарню перетворюють у заклад інтенсивних методів терапії – коли закінчать?

301

Йдеться про Мелітопольську міську лікарню №2. Там триває ремонт і реконструкція приміщень. Загальний бюджет проекту – 27 млн грн.

4 млн грн було виділено з державного бюджету, ще 10 млн – з бюджету Запорізької області.

Нині на об’єкті виконано 40% будівельно-монтажних робіт. Це дуже важливий об’єкт для Запорізької області, адже Мелітополь є центром госпітального округу, який, крім міста, включає Приазовський, Мелітопольський, Якимівський і Веселівський райони. Реконструкція медичного закладу, яка виконується в рамках створення єдиної лікарні інтенсивних методів лікування, дозволить поліпшити надання стаціонарної медичної допомоги, удосконалити маршрути пацієнтів і зробити медичні послуги доступнішими для жителів міста і прилеглих районів. В  оновленій лікарні інтенсивних методів лікування отримуватимуть допомогу хірургічні, кардіологічні, неврологічні та травматологічні хворі”, – повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

На першому поверсі лікарні   будуть розташовані відділення невідкладної допомоги, анестезіології, реанімації, травматології та приймального покою. На другому поверсі – кардіологічне та неврологічне відділення; на третьому поверсі – хірургічне відділення; на четвертому – операційне та хірургічне відділення; на п’ятому – травматологічне й операційне відділення з нейрохірургічними ліжками.

До листопада 2019 року планується облаштувати вентиляцію, встановити пожежну сигналізацію, замінити двері, виконати фарбування стін і стель.

Відкриття оновленого медичного закладу варто очікувати не раніше зими 2020 року.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...