На Запоріжжі міст через річку Молочна відремонтують за 50 млн

136

У Запорізькій області за 50 мільйонів відремонтують півстолітній аварійний міст на трасі  М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ. Про це повідомили у Службі автодоріг у Запоріжжі.

Міст побудували та ввели в експлуатацію в 1969 році. З того часу капітальний ремонт мосту не виконувався. В результаті проведеного комплексного обстеження було встановлено, що мостовий перехід перебуває в аварійному стані та потребує негайного ремонту.

Довжина мосту становить 136,8 метра. Вартість капремонту – 50 мільйонів гривень. Згідно договору, термін завершення робіт – до 23 березня 2021 року, але підрядник обіцяє провести роботи посиленими темпами та завершити до кінця листопада поточного року.

Робочим проєктом передбачається: ремонт прогонових будов і опор моста, перевлаштування шафових стінок стоянів моста, встановлення нових перехідних плит, перевлаштування підходів до мосту та тощо.

Нагадаємо, на Запоріжжі “Велике будивництво” покрилося тріщинами і хвилями одразу після ремонту. Від завершення робіт не минуло навіть місяця. Ремонт дороги здійснювався у червні-серпні цього року, в рамках проекту «Велике будівництво».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...