На Запоріжжі ополчилися проти захисників тварин та їх підопічних (ФОТО)

586
Фото: ПроБердянськ

На одній з вулиці курортного міста Бердянська небайдужі люди створили нелегальний міні-притулок для собак з підручних матеріалів. Це неабияк погіршило життя місцевим мешканцям.

Іноді хороша ініціатива може перетворитися на суцільне пекло для оточуючих. Небайдужі бердянці створили міні-притулок для безпритульних тварин на вул. Земській. З підручних матеріал створили будки – територія захаращена. На даний момент там проживає близько 10 собак.

Жителі цієї вулиці дуже невдоволені таким сусідством. Мало того, що «притулок» більше нагадує смітник, тварини поводять себе досить агресивно. Пси, точно, в ситуації не винні. Можливо, захищалися. Відповідальність на себе має брати особа, яка взяла такі зобов’язання.

Жінку звуть Людмила. Спочатку вона не йшла на контакт з місцевими журналістами. Пізніше відповіла, що це дійсно її підопічні. Начебто, всі собаки привиті від сказу.

«Вони всі привиті. Я особисто водила їх до ветеринара», – запевнила Людмила.

Одну з найагресивніших собак, яка кусала людей, виловило та ізолювали. Куди відвезли в матеріалі не вказано. Вирішується питання про перевезення всіх тварин, які проживають в халабудах.

Джерело: ПроБердянськ

загрузка...