На Запоріжжі підлітки агітували за кандидата в нардепи від «Слуги народу»

870
Фото: ПроБердянськ

В рамках всеукраїнського фестивалю «Твоя країна Fest» у курортному місті Бердянську святкували День Конституції. Завдяки окремим особам свята відгриміли зі скандалом.

Фото: ПроБердянськ

На заході, яке святкують поза політикою, були помічені люди з транспарантами від кандидата в народні депутати від партії «Слуга народу» Віталія Боговіна. З агітацією здебільшого помічені підлітки. Вони вибігали на сцену, викрикували лозунги. Чим розлютили людей, які прийшли відпочити та артистів.

Про цей факт повідомили в поліцію.

«О 20.09 надійшло перше повідомлення про те, що невідомі особи намагаються зірвати концерт з використанням прапорів. Люди вийшли на сцену та відмовлялися її покидати. О 20.18 надійшло повідомлення про те, що громадяни знаходяться на концерті, ведуча концерту вимагали, аби вони покинули сцену, однак вони відмовилися. При проведенні пішого патрулювання ці особи встановленні, зараз проводиться перевірка наявності або відчутності виконання обов’язкових вимог, тобто попереднього повідомлення про проведення мирних заходів, обробляються фото- та відео-фіксації з камер спостереження та надалі події кваліфікують й буде прийнято відповідне рішення по суті», – розповів начальник відділу превенції Бердянського відділу поліції Денис Буц, пише «ПроБердянськ».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...