На Запоріжжі підлітки з полиці магазину поцупили алкоголь, за що отримали тюремний строк

163
Фото - ілюстрація

В Енергодарі хлопці, які неодноразово мали проблеми з законом, одного дня зайшли до магазину аби вкрасти декілька пляшок алкогольних напоїв. Після вдалої спроби їм здалося мало награбованого, тож вони вирішили повернутися назад, прирікши себе на тюремний строк.

1 січня 2019 року десятикласник та учень 8-го класу зайшли до магазину «Брусничка».Почимчикувавши  до відділу алкогольних напоїв, вкрали звідти пляшку горілки та віскі. На касі їм би це не продали, однак хлопці й не збиралися розраховуватися, якимось чином непомітно пронесли вкрадене (369 гривень). Слід зазначити, що малолітні зловмисники до цього неодноразово мали проблеми з законом, повідомляє «МедіаЦентрЕнергодар».

Через деякий час хлопцям цього виявилось замало – повернувшись у той самий магазин хотіли поцупити дві пляшки горілки та пляшку коньяку. Проте цього разу проковзнути непомітно не вдалося, співробітники «Бруснички» затримали злочинців.

Нещодавно відбулося судове засідання, де затриманим призначили покарання у вигляді позбавлення волі: одному два роки, іншому два роки й шість місяців.

Читайте також: Запорізька область: за добу ліквідувано 75 пожеж в екосистемах, з них три лісові

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...