На Запоріжжі планують розгорнути 50% ліжкового фонду для коронавірусних хворих

113

Учора, 17-го листопада, відбулась обласна селекторна нарада в області, щодо розгортання додаткових ліжок для лікування хворих на COVID та забезпечення лікарень киснем. Наразі ситуація надзвичайно нестабільна, а область вже котрий день поспіль серед лідерів по захворюваності на коронавірус.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.

На нараді обговорили епідемічний стан на території Запорізької області, використання ліжкового фонду у лікарнях та стан забезпечення закладів охорони здоров’я, визначених для надання допомоги хворим на COVID-19, медичним киснем.

Повідомляється, що також не є виключенням, розгортання тимчасових госпіталів у спортивних школах та санаторіях для лікування хворих. Зазначається, що в області на сьогодні перевищення базового рівня захворюваності мають всі 25 адміністративних територій. Показник захворюваності складає 531 на 100 тисяч населення. Усього розгорнуто 1786 ліжок, їх заповненість становить 60-64%. При цьому, щодня у медичні заклади госпіталізуються від 40 до 70 хворих.

Днями планується додатково розгорнути 50% від усього ліжкового фонду області, крім спеціалізованих ліжок, а це загалом повинно скласти 4072 ліжка.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...