На Запоріжжі планують закрити тубдиспансер, щоб зменшити витрати

622
Фото - ілюстрація

На сайті Запорізької обласної ради з’явився проект рішення під назвою «Про припинення комунальної установи «Обласна туберкульозна лікарня» Запорізької обласної ради шляхом приєднання до комунальної установи «Запорізький обласний протитуберкульозний клінічний диспансер» Запорізької обласної ради».

Мова йде про диспансер який знаходиться у с. Веселянка, на вул. Миру, буд. 5 б. Причини такого рішення доволі прості – області економічно не вигідно утримувати заклад.

«Матеріально-технічна база установи на теперішній час знаходиться у занедбаному стані. У відділеннях, де знаходяться пацієнти, на протязі десятиріч косметичні та капітальні ремонти не проводились через відсутність фінансових ресурсів в установі. Також капітального ремонту потребують: лікувальні корпуси, харчоблок, пральня, адміністративний корпус, продуктовий склад, котельня, зовнішня система каналізації. Крім того, в лікарні порушуються виконання санітарно  гігієнічного режиму» – пояснюється у записці.

Після ліквідація дублюючих функцій адміністративно-господарчої частини вдасться зекономити 1,8 млн. грн. Співробітникам, які підпадуть під скорочення обіцяють надати альтернативу.

Відомо, що на сьогодні в тубдиспансері лікується близько 30 пацієнтів.

Нагадаємо, про закриття цієї лікарні говорили ще у 2016 році.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...