В Запоріжжі попрощалися з дівчиною, яка загинула у вогні

1327

Анастасію Овсяннікову, яка вчинила самоспалення 4 серпня перед входом до католицького храму сьогодні поховали.

Прощалися з 24 річною дівчиною на Капустяному кладовищі. Незважаючи на суїцид, дівчину відспівував православний священик.

До того, як Анастасію привезли її сестра однозначно заявила, що самостійно підпалити себе дівчина не могла, – розказує журналістка Forpost, яка була на прощанні.

Серед людей,які проводили в останню дорогу був хлопець Анастасії, він плакав більше, ні інші – каже журналістка Forpost.

“Її дуже любили діти та завжди охоче ходили на пари. Вона працювала з дітками передпідліткового віку, вони її обожнювали. У неї була дуже сильна світла енергія і веселий характер. За пів доби до спалення Анастасія приходила на роботу та цікавилася розкладом занять. Ми разом бували на корпоративах, сказати, щоб Настя була закритою, чи депресивною я не можу. Навпаки – весела, позитивна та світла людина” – розказала  журналістам Regionnews дівчина, яка працювала разом з Анастасією в академії.

Фото: Forpost
Фото: Forpost

Нагадаємо, що у Запоріжжі біля запорізького римо-католицького храму трапився трагічний інцидент, який шокував багатьох. Мешканка Запоріжжя, 24-річна Анастасія Овсяннікова, вчинила акт самоспалення.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...