На Запоріжжі правоохоронець займався заволодінням майна у малозабезпечених

144
Фотоілюстрація

Встановлено, що працівник Бердянського відділу поліції входив до злочинного угрупування. Він користуючись положенням здійснював тиск на малозабезпечених, нарко- та алкозалежних, щоб заволодіти їхнім майном.

Пресслужба ДБР розташованого в Мелітополі повідомляє, що до складу організованої групи, яка діяла на території області 2013-2019 рр., входило 4 особи. Серед них був працівник поліції Бердянська. Злочинці забирали майно в малозабезпечених, нарко- чи алкозалежних людей.

Правоохоронець користуючись зв’язками шукав потенційних жертв, згодом здійснював на них психологічний тиск з метою привласнення чужого майна.

Іноді постраждалих залякували зброєю. Також зловмисники утримували постраждалих в спеціальних приміщеннях. Коли вони втрачали надію – погоджувалися підписати всі необхідні документи. Загалом громадянам завдано збитків на понад 1 млн грн.

Членам угрупування повідомили про підозру в незаконному позбавленні волі, вчиненому організованою групою (ч. 3 ст. 146 ККУ); шахрайстві, вчиненому організованою групою (ч. 4 ст. 190 ККУ); перевищенні влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365 ККУ). Підозрюваним загрожує строк позбавлення волі від 5 до 12 років.

Читайте також: На Запоріжжі чоловік спочатку збив велосипедиста, потім врізався в електроопору – загинула людина

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...