На Запоріжжі протест, люди вимагають припинити повноваження “слуги”

7178

У Приморському районі Запорізької області депутати районної ради вимагають не дозволяти продавати землі та зняти повноваження з народного депутата- мажоритарщика від партії «Слуга народу» Павла Мельника.

Депутати Приморської районної ради на позачерговій сесії, 28 листопада прийняли звернення до Президента України, голови Верховної Ради та Прем’єр-Міністра України, в якому висловлюють незгоду зі «спробою відкриття в Україні так званого ринку землі», – пише сайт pro.primorsk.biz.
Аграрії району вважають, що норма «200 тис. га в одні руки », яка встановлюється прийнятим законом, розроблена для створення аграрного олігархату та покликана знищити малі та середні сільськогосподарські підприємства.

Аграрії вимагають припинити подальші кроки для відкриття “вільного ринку землі” та відставки Кабінету Міністрів України. Найбільше мешканці 81 першого округу обурила поведінка чинного нардепа, який мав би представляти їх інтереси. Павло Мельник, якого обрали виборці в 81 окрузі, також голосував за закон про “вільний ринок землі” та не врахував інтереси своїх виборців. Саме тому люди вимагають сьогодні припинення його повноважень.

Читайте також: У Запоріжжі затримали отців-наркодилерів митрополита Луки

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...