На Запоріжжі бійці 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади відбили ворожу атаку і взяли в полон купку російських вояків.
Після кількох влучних кулеметних черг закарпатців уцілілі вороги прийняли єдине правильне рішення – здатися в полон. Процес здачі зафіксовано на відео.
Нагадаємо, за два роки війни ЗСУ знищили понад 408 тисяч російських окупантів…
*****
.
Як вже
повідомляв «Форпост», для виявлення ворожих ДРГ у Запорізькій області проведуть антитерористичні навчання
.
.
.
.
У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут —
https://t.me/forpost_zp
.
.