На Запоріжжі співробітники поліції та ДСНС ловили в під’їзді змію – фото

356

Мешканці однієї з багатоповерхівок міста Енергодара, не на жарт перелякалися, коли дізналися, що в їхньому під’їзді повзає змія. Вони почали обдзвонювати Служби «101» та «102», аби швидше позбавитися від нового сусідства.

29 червня надійшов виклик, що адресою Лісова, 9 в   під’їзді повзає отруйна змія. На місці події з’ясувалося, що до одного з мешканців цього будинку прийшов товариш, прихопивши із собою улюбленицю в картонній коробці. Згодом вони винесли коробку на сходові клітку, там хотіли плазуна хотіли перекласти до пластикового боксу. Проте вона виявилася дуже швидкої та встигла вислизнути в кабельні шахти, повідомляє «en-news».

Сусіди, коли дізналися про інцидент дуже перелякалися та почали обдзвонювати служби. Не обійшлося без скандалів, адже змію співробітники ДСНС ніяк не могли знайти. Тим часом люди на вхідних дверях повісили оголошення, де попередили про небезпечність.

Трохи пізніше з’явилася інформація, що декілька годин раніше рятувальники виїжджали на виклик в районі лікарні. Очевидці повідомили, що на дереві повзає змія. Це був саме той плазун, якого розшукували.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...