На Запоріжжі судитимуть підприємця, який «нагодував» дітей неякісними новорічними солодощами

18
Фотоілюстрація

У місті Бердянську підприємець у змові з посадовцем на новорічні свята поставляв дітям неякісні солодощі. Таким чином не лише завдавши шкоди бюджету, але й ризикуючи здоров’ям малечі.

Встановлено, що в грудні 2018 року відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міськради уклав договір з одним із ФОПів на поставку новорічних подарунків для дітей.
Підприємець зі згоди посадовця відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міськради, поставив 7866 штук неякісних кондитерських виробів, спричинивши шкоду бюджету в розмірі – 275,3 тис. грн.

Прокуратура області скерувала до суду обвинувачувальний акт стосовно підозрюваного за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, а також службового підроблення та використання підроблених документів (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 358 КК України).

Також слухається обвинувачувальний акт стосовно посадовця відділу освіти виконавчого комітету, який зловживав службовим становищем та уклав договір на постачання неякісних виробів (ч. 2 ст. 364 КК України).

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...