Угруповання Десантно-штурмових військ проводить активні бойові дії на Олександрівському напрямку. Основні завдання підрозділів — зрив планів армії РФ щодо просування у Дніпропетровській та Запорізькій областях, розгром угруповання росіян та витіснення їх за межі адміністративного кордону Дніпропетровщини.
Про це повідомили у телеграм-каналі Десантно-штурмових військ України.
Незважаючи на активний опір армії РФ, українські десантники успішно відбивають атаки та ведуть наступальні дії. Загалом ситуацію оцінюють як динамічну: росіяни намагаються утримати кожен метр території, використовуючи всі доступні ресурси, але підрозділи ДШВ крок за кроком відновлюють контроль над українськими територіями.
З початку операції разом із суміжними підрозділами вже відновлено контроль над понад 300 квадратних кілометрів, зачищено від диверсійно-розвідувальних груп вісім населених пунктів. Наразі триває активна фаза операції.
Читайте також: Росіяни полюють з дронів по автівках на Запоріжжі: загинула людина
Більше новин в телеграм: t.me/forpost_zp

