• Головна
  • Контакти
  • Про нас
Forpost
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
Forpost
Результату немає
Переглянути всі результати
Головна Головне

На Запоріжжі тривають контрдиверсійні навчання

від redaktor_news
21.02.2022
В Головне, НОВИНИ, ОБЩЕСТВО
0
На Запоріжжі тривають контрдиверсійні навчання
1
Поділилося
17
Переглядів
FacebookTwitter

На території Запорізької області тривають багатоетапні контрдиверсійні навчання, які проводяться координаційною групою Антитерористичного центру при обласному Управлінні Служби безпеки України.

В ході проведення навчань перевірено антитерористичну та проти диверсійну захищеність важливих державних об’єктів, зокрема, військово–промислового комплексу, життєдіяльності та критичної інфраструктури, всі об’єкті взято під посилену охорону.

Здійснюються фільтраційні заходи на блок-постах в’їзду/виїзду до м. Запоріжжя та області та міжнародному аеропорті «Запоріжжя», в ході яких на територію України не допущено двох громадян РФ. Тривають інші контрдиверсійні заходи, аби не допустити провокацій, вчинення терористичних актів, диверсій та інших спроб розхитати ситуацію зсередини.

Разом з тим, сьогодні вітчизняний інформаційний простір зазнає безпрецедентного впливу. Україна зіткнулася зі спробами системного нагнітання паніки, поширенням фейкової інформації та викривленням реального стану речей. Усе це в комплексі – ніщо інше, як чергова потужна хвиля гібридної війни.

Служба безпеки у межах своєї компетенції постійно аналізує різні сценарії розвитку подій – є чіткий план дій на кожен із них. Разом з представниками виконавчої та законодавчої влади, іншими правоохоронними та безпековими органами влади ми готові реагувати на ситуацію не тільки тоді, коли виникне така необхідність, а заздалегідь.

Водночас ми чудово розуміємо мотиви нинішнього інформаційного нагнітання – посіяти тривогу в українському суспільстві, підірвати віру в здатність держави захистити своїх громадян, розхитати нашу єдність. СБУ фіксує та активно протидіє таким проявам гібридної війни в соціальних мережах, окремих ЗМІ, в поширенні деякими політиками наративів країни-агресора тощо. Проте зараз стабільність і спокій у нашій країні залежать не лише від влади, а й від зважених дій кожного українця. Всім нам варто зберігати спокій та холодний розум, не піддаватися на провокації. Паніка й дестабілізація грають на користь тільки ворогам, а не Україні. Ми всі повинні мислити критично і перевіряти будь-яку інформацію; керуватись даними офіційних джерел, а не анонімних; навчитися відрізняти правду від фейків. Водночас ми розуміємо, що у такий період необхідні пильність і свідоме ставлення до безпеки з боку кожного громадянина. Тому СБУ нагадує про цілодобову гарячу лінію (061) 239-60-40. На неї потрібно телефонувати у випадку, якщо ви:

  • маєте інформацію про наміри здійснення терористичної, диверсійної діяльності або інших протиправних дій;
  • помітили підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
  • побачили підозрілі транспортні засоби чи безпілотні літальні апарати поблизу стратегічних об’єктів;
  • виявили підозрілі предмети чи засоби ураження у громадських місцях.

Інформація, отримана через телефон довіри Управління СБ України в Запорізькій області, є конфіденційною і буде ретельно перевірена. СБУ дякує громадянам за розуміння необхідності проведення контрдиверсійних навчань та закликає зберігати спокій, не піддаватись паніці та жодним провокаціям!

 

Читайте також: Запоріжці можуть вступити до лав територіальної оборони

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Попереднє повідомлення

Запоріжці можуть вступити до лав територіальної оборони

Next Post

У Запоріжжі відбувається «треш» за лаштунками «великого оновлення Хортиці». Фото

Next Post
У Запоріжжі відбувається «треш» за лаштунками «великого оновлення Хортиці». Фото

У Запоріжжі відбувається "треш" за лаштунками "великого оновлення Хортиці". Фото

Погода
Запоріжжя

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua
  • Головна
  • Контакти
  • Про нас

© 2025 Forpost.media

Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНА
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ

© 2025 Forpost.media