На Запоріжжі у депутатки виявили коронавірус

948
Фото зі сторінки у Facebook

Сьогодні ми розповідали, що станом на 3 квітня по області зареєстровано 28 випадків захворювання на коронавірус. Серед заражених виявилася депутатка міськради м. Мелітополя Ірина Славова.

Вона підтвердила інформацію в соціальних мережах. Зараз вся її сім’я знаходиться на ізоляції. Вірус COVID-19 підтверджено тільки в Ірини Славової, в чоловіка та доньки інфекцію не виявлено.

«Так сталось, що насправді вірус не обирає і не попереджає. Все залежить від нас. У мене є багато чого розповісти Вам всім за симптоматикою хвороби, за поведінкою організму, за хронологією, а головне за діями, які повинні йти послідовно стосовно виявлення COVID-19. Тому що я розумію, що так як я вже у перших рядах хворих в Україні (офіційно, тому що я вважаю, що хворих набагато більше, але вони не проходили тести і навіть не здогадувались, що в них може бути Коронавірус), тому маю Вам все це розповісти», – пише вона на своїй сторінці у Facebook.


Нагадаємо, що в м. Мелітополі у головного лікаря Територіально-медичного об’єднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Віталія Гадомського підтвердили коронавірус COVID-19. 12 лікарів, які контактували з Віталієм Гадомським відправили на карантин.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...