На Запоріжжі у Кирилівці продовжують порушувати карантин

221

19 червня до Кирилівського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області надійшло повідомлення про те, що один із співробітників розважального закладу заважає відпочивати відвідувачам, матюкається і веде себе зухвало.

На місці події дільничні офіцери поліції встановили особу правопорушника, провели з ним профілактичну бесіду і склали відносно нього протокол за ст. 173 (дрібне хуліганство) і ст. 182 (Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Обидва протоколи направили на розгляд до Якимівського районного суду.

Крім того, 23 червня, під час чергової перевірки цього закладу поліцейські зафіксували порушення режиму носіння засобів захисту і заходів дезінфекції тим же чоловіком. Дільничний офіцер склав відносно правопорушника протокол за статтею 44-3 (Порушення правил щодо карантину по відношенню до людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф від 17000 до 34000 гривень для фізичних осіб та від 34000 до 170000 гривень – для посадових осіб.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...