На Запоріжжі в одному місті і двох селах посилюють карантин

406
Фотоілюстрація

Сьогодні в онлайн-режимі відбулось позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області. На ньому обговорювалося питання продовження карантину та запровадження пом’якшувальних заходів. Про це передає пресслужба ЗОДА.

За підсумками обговорення було вирішено дозволити пересуватися групою у кількості до восьми осіб включно та працювати суб’єктів господарювання торговельного і побутового обслуговування населення за умови дотримання протиепідемічних заходів.

Також було вирішено посилити карантинні обмеження в Енергодарі. Це зробили для того, щоб не допустити можливі порушення у роботі Запорізької АЕС та запобігти ризику виникнення техногенних аварій, пов’язаних із поширенням серед персоналу СОVID-19.

Окрім цього, карантинні обмеження посилюють в с. Трудолюбимівка та с. Рівне Роздольської сільської територіальної громади Михайлівського району. У Михайлівському районі після поминального обіду виявлено 5 випадків захворювання у чоловіка, жінки та ще у трьох їхніх гостей.

На сьогодні перевіряються всі інші контактні особи та тривають протиепідемічні заходи. Карантинні обмеження запроваджуються на два тижні.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...