На Запоріжжі відкрили купальний сезон на озері, де втопилося багато людей – фото, відео

538

Минулого року мелітопольський міськвиконком навіть збирав екстрене засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій у зв’язку із загибеллю людей на озері Гарячка (місто Мелітополь Запорізької обл.). Проте місцевих мешканців не зупиняє небезпека.

Сьогодні, 11 травня, в країні пом’якшили карантин. У зв’язку з цим деякі мешканці Мелітополя виїхали святкувати на озеро Гарячка. Місцеві журналісти зафіксували, що дорослі взяли із собою малечу. Діти бавилися на берегу. Окрім пікніка, не обійшлося й без запливів, повідомляє «РіаМелітополь».

До води люди діставалися на власному транспорті. Відвідувачі розповідали, що взяли із собою засоби індивідуального захисту (маски).

Нагадаємо, що під час засідання, яке ми згадували раніше, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Петро Седик заявив, що з 2016 року на озері загинули 11 осіб. У період 2019 року з 3-6 червня 3 людини. Ділянка не має паспорту пляжу. Його дно не обстежували водолази, дно має різні перепади глибини. Пляж мали обстежити та створити всі умови для купання, проте поки цього так й не зробили.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...