На Запоріжжі з’явилася інсталяція, яку спеціально підготували до Хеллоуїну (ФОТО)

315

Гарбузи та смерть з косою – обов’язкові атрибути популярного закордонного свята –  Хелловін, який заведено святкувати в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. В Мелітополі почали готуватися до свята. Поблизу одного з популярних супермаркетів з’явилася страшна інсталяція.

Поблизу «Ф-центру», який нещодавно відкрили в місті, креативно прикрасили вхід, пише «РіаМелітополь». Адже підготовка до прийдешніх свят для підприємців – в першу чергу це привернення уваги клієнтів. Тож напередодні заклади «змагаються», хто краще прикрасить будівлю.

Для довідки: Хеловвін походить від стародавнього кельтського свята жнив і днів мертвих. Традиція виникла більше 2000 років тому. Стародавні кельти, які жили на території сучасної Великобританії, ділили рік на дві частини – світлу і темну (літо і зиму). І коли темна частина змінювала світлу (в кінці жовтня), у кельтів починалися галасливі гуляння – Самайн. Традиційними кольорами Хеллоуїна є чорний, що символізує смерть і темряву ночі, і помаранчевий – символ збору врожаю в році, що минає.

Читайте також:У соціальних мережах з’явилося фото мальовничої Бабурки

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...