На Запоріжжі зачинили притулок для безпритульних, людям нікуди йти

383
Скріншот з відео

Коштом небайдужих людей в Бердянську відкрили єдиний притулок для людей, яким немає де ночувати. Допомогти тут можуть 60 безпритульним. Грошей катастрофічно не вистачає, лише на п’ять місяців, з 1 листопада до 1 квітня. Потім тут лишаються безхатченки з обмеженими можливостями, та ті хто доглядають за ними.

«Ми не можемо забезпечити всіх людей. У нас немає фінансової підтримки. Ми не в змозі прокормити стільки часу людей. Вони це знають, й з року в рік повторюється та сама ситуація», – розповідає Євген Суділовський заступник керівника притулку для бездомних людей.

В міській раді неодноразово розглядали питання створення притулку на базі одного з комунальних підприємств, однак далі розмов не пішло.

«Протягом трьох років ми займаємося цим питанням, шукаємо приміщення. У центрі Бердянська ми їх не розмістимо, адже це такий контингент… в кінці міста теж, вони мають бути прив’язані до транспорту», – говорить директор Бердянського територіального центру соціального обслуговування Володимир Браілко.

Безхатченки мають змогу лікуватися в медичних закладах, гроші на це передбачені. Тільки після проходження процедур знову доведеться йти на вулиці. Вночі ще холодно.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...