На Запоріжжі заступник голови облради Марченко порушує закон, публічно демонструючи бюлетень – зафіксувала ОПОРА

495

Громадська мережа ОПОРА зафіксувала порушення закону про вибори з боку Владислава Марченка – заступника голова Запорізької обласної ради.

Згаданий чиновник опублікував світлину виборчого бюлетеня і супроводив її текстом, що починається рядками: «Позиція проявлена! Володя тільки не підведи!». Також публікація містить фрази: «Тобі Петре хочеться сказати, то не верба б’є, то народ оцінку ставить твоїй роботі. Ну і порохоботи, накінець настав ваш час ідіть геть на смітник історії і не повертайтесь більше НІКОЛИ, ви робили прокляті речі не цураючись ні чим».

Нагадаємо, що відповідно до ч. 1 ст. 7 Закону України «Про вибори Президента України», голосування на виборах Президента України є таємним: контроль за волевиявленням виборців забороняється. Фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців в кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування.

Також протизаконною є будь-яка агітація в соціальних мережах, заклики, приховані чи прямі з часу закінчення агутаційної кампанії.

загрузка...