На Запоріжжі затримали чоловіка, що мотивував правоохоронця стати хабарником

13

Чоловік пропонував 5 тисяч доларів співробітнику служби безпеки, взамін просив допомогти уникнути кримінальної відповідальності. При цьому чоловік назвався депутатом селишної ради.

У Запоріжжі співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури затримали мешканця Мелітополя на пропозиції хабара співробітнику СБУ, – повідомляє СБУ в Запорізькій області.

Оперативники спецслужби встановили, що зловмисник, який представився депутатом селищної ради, запропонував оперуповноваженому СБУ п’ять тисяч американських доларів. У таку суму він оцінив сприяння у поверненні вилучених у нього під час обшуків речових доказів: гранати і патронів, та не притягнення його до кримінальної відповідальності.

Після отримання протиправної пропозиції оперативник одразу звернувся до внутрішньої безпеки СБУ. Правоохоронці затримали зловмисника згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у центрі Запоріжжя під час спроби передачі обумовленої суми.

У межах кримінального провадження розпочатого за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.

загрузка...