На запорізькій греблі заборонять рух вантажівок – тепер обіцяють остаточно

96
Фото: прес-служби Запорізької міської ради

Реконструкція дорожнього покриття греблі ДніпроГЕС близиться до завершення. На сайті Запорізької міськради з’явилося повідомлення, що після закінчення ремонту, рух на цій ділянці дороги для вантажівок повністю закриють.

Відповідний проєкт готує влада. Інформацію щодо змін руху до великогабаритного транспорту буде зазначено на табло на в’їзді до міста. Зміни не стосуються громадського транспорту, автобусів, тролейбусів та міжнародних пасажирських перевезень.

«Після того, як буде відкритий рух через греблю, планується також заборонити рух вантажівок у вранішні (з 7:00 до 9:30) та вечірні (з 16:00 до 19:00) часи пік. Заборона не розповсюджуватиметься на транспорт, який обслуговує військові частини, вантажівки «Укрпошти» та авто підприємств, які залучені у вивезенні твердих побутових відходів», – зазначив заступник міського голови Володимир Волобуєв.

Заборона й раніше існувала, однак деякі водії вантажівок не дотримуються правила. Місцеві мешканці фотографували факт порушення й викладали у соціальні мережі.

Нагадаємо, ремонт греблі розпочався у серпні. Коли робітники приступили до роботи – з’ясувалося, що проблеми значно серйозніші ніж ями. Міст знаходився в аварійному стані.

На сьогодні виконані асфальтні роботи, зараз триває армування та бетонування технічного тротуару. Проводиться герметизація деформаційних швів. Роботи виконані на 95%.

Читайте також:

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...