Напад у потязі: МВС радить “Укрзалізниці” убезпечувати себе самостійно

216

“Укрзалізниця” – це господарчий об’єкт, який повинен забезпечувати безпеку на своїй території самостійно. МВС не в змозі приставити до кожного вагона поліцейського.

Про це в ефірі “Сніданку з 1+1” розповів заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, коментуючи безпеку у потягах після нападу на одну з пасажирок.

“Я вважаю, що “Укрзалізниця” як господарчий об’єкт цілком повинна забезпечувати безпеку (пасажирів – Ред.) не тільки використовуючи поліцію, а й приватні служби охорони, які б працювали за контрактом. Законодавство цьому не перечить. Поліцейського ми не можемо приставити до кожного вагона”, – наголосив Геращенко.

Він каже, що виступає за те, аби у кожному вагоні “Укрзалізниці” були камери спостереження, які б усе фіксували. “Щоб у будь-якому випадку можна було знайти злочинця з більшою вірогідністю, ніж зараз”, – каже заступник міністра.

За його словами, наразі офіціного звернення від залізниці до поліції не було. Як тільки воно буде, то в МВС його розглянуть.

Нагадаємо, що 1 серпня вночі дівчину, яка їхала із Запоріжжя до Києва, хотіли зґвалтувати. Постраждала розказала про інцидент у соціальних мережах, записавши відео, на якому добре видно наслідки побиття. Дівчина отримала велику кількість ударів у голову. Зламана щелепа.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...