Напівмарафон “Запоріжсталі” отримав 402 тис.грн. з доходів комунального підприємства

149

«Zaporizhstal Half Marathon» пройшов при підтримці міського бюджету, через фінансову допомогу КП “Градпроект”. Рішення виконкому «Про надання фінансової допомоги» опубліковано на сайті мерії.

Згідно з документом, Управління з питань спорту, сім’ї та молоді звернулося до виконкому міськради за фінансовою підтримкою заходу. Мерія доручила КП «Градпроект» надати допомогу шляхом перерахунку «Міському футбольному клубу” Металург» у розмірі 402 тис. грн на організацію і проведення напівмарафону “Zaporizhstal Half Marathon”, – пише Запорізький центр розслідування.

Комунальне підприємство «Градпроект» займається виготовленням землевпорядної документації та іншими проектними роботами. Однак, з 2017 року, «Градпроект» став також отримувати плату від розміщення зовнішньої реклами приватними рекламними операторами. З 2013-го до 2017 року збором цих коштів займалося КП «Запорізьке міське інвестиційне агентство».
Приблизний обсяг надходжень від цього збору на рахунок “Градпроект” становить близько 9 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що «Zaporizhstal Half Marathon» захід у рамках проекту компанії «Run Ukraine». Головна мета – залучення людей в масовий спорт.

загрузка...