“Нардеп чи злодій?” – Костянтин Бриль про депутата Вадима Кривохатько

424
Фото: facebook.com

Вчора до голови Запорізької ОДА звернувся один з аграріїв Вільнянщини з проханням про захист.

Тракторист фермерського господарства, яке належить Дмитру Фокіну розпочав сівбу озимої пшениці в селі Благовіщенка Вільнянського району. За годину роботи на полі, яке фермерське господарство орендує із жовтня 2017 року, з’явився народний депутат України Вадим Кривохатько і погрозами змусив тракториста не тільки припинити роботу, а й покинути поле. Фермер написав заяву до поліції та планує звернутись до прокуратури. Проте нині фермер отримав стільки емоцій, що готовий «бити в набат» усіх інстанцій. Адже не розуміє: як звичайній людині боротись із безчинством народного обранця.

“Нардеп чи злодій? Нині Вільнянщина залякана самоуправством свого народного обранця. Який від безкарності просто божеволіє. Він діє настільки цинічно, що не одразу можна зрозуміти: що відбувається. Адже важко повірити що це 21 століття, а не часи панщини. В мене особисто складається враження, що якщо до депутатського мандату додати якусь сильнодіючу речовину, то виходить еліксир безсмертя… Але, все послідовно.

Сьогодні до мене звернувся один з аграріїв Вільнянщини з проханням про захист. Він написав заяву до поліції та планує звернутись до прокуратури. Проте нині фермер отримав стільки емоцій, що готовий «бити в набат» усіх інстанцій. Адже не розуміє: як звичайній людині боротись із безчинством народного обранця.

Отже, сьогодні тракторист фермерського господарства, яке належить Дмитру Фокіну розпочав сівбу озимої пшениці в селі Благовіщенка Вільнянського району. Та за якусь годину роботи на полі, яке фермерське господарство орендує із жовтня 2017 року, з’явився народний депутат України Вадим Кривохатько і погрозами змусив тракториста не тільки припинити роботу, а й покинути поле. Вадим Кривохатько вимагав від тракториста пояснень: чому той працює на земельній ділянці (ніби найманий працівник може мати при собі відповідні документи). І заявивши, що після перевірок певних служб, ані тракторист, ані фермер працювати у районі не зможуть. За словами Дмитра Фокіна, це вже не перший випадок погроз та тиску на його господарство від нардепа. Раніше були штучно створені проблеми з подачею води, необхідної для вирощування врожаю. Крім того, Вадим Кривохатько в районі відомий як людина вкрай неврівноважена. Тож, не дивно, що турбуючись про власну безпеку робітник покинув поле. Коли ж керівникові фермерського господарства стало відомо про інцидент, від одразу звернувся до місцевого відділку поліції. Хоча й там слава Кривохатька йшла поперед «героя», фахівці Нацполіції не побоялись зафіксувати заяву про вчинення кримінального правопорушення.

Я не маю логічних пояснень: чому нардеп дозволяє собі подібну поведінку? Можливо він був у стані сп’яніння? Хоча власне мені здається, що отримавши владу та багатство Вадим Вікторович намагається на окремій території Вільнянського району просто створити панщину.

Я буду змушений подати заяву щодо цього правопорушення до Генеральної Прокуратури України. А також звернутись до Комітету з етики Верховної Ради України. Хоча наразі там вже є близько 8 заяв. Та більше це безчинство тривати не може.

Адже особисто мені це все більше нагадує справу Віктора Лозинського. Який у 2009 році так само створив собі репутацію «господаря» Улянівського району Кіровоградської області. Цей «господарник» мав славу людини причетної до випадків загибелі та зникнення неугодних йому людей – причому без всяких для нього наслідків. В підсумку це завершилось тим, що він розстріляв фермера з мисливської рушниці. Після чого, протягом трьох годин замість медичної допомоги постраждалого добивали.

Так само нині від своєї «безмежної влади» та безкарності починає божеволіти інший народний обранець. Він не виконує рішення суду. Поводиться зухвало та цинічно. Єдине, що його турбує – власна недоторканість. Адже він був єдиним зі 117 депутатів БПП (на той час він ще не покинув фракції), хто голосував проти зняття депутатської недоторканості. Тож, можливо, поки не сталось лиха, варто вживати невідкладних заходів? І може своїми вчинками він просто благає про допомогу? Адже коли людині погано – не можна лишати її напризволяще! Тим паче, якщо він несе загрозу для оточення.

І нині я дуже прошу правоохоронців у рамках Кримінального провадження перевірити адекватність нардепа та чи не вживає він, бува, якісь наркотичні речовини? Адже в сучасному суспільстві здорова та адекватна людина так діяти не може!”, – написав Бриль на своії офіційній сторінці у Facebook.

Читайте також: Костянтин Бриль потрапив до списку губернаторів, які виконують свої обіцянки – ІНФОГРАФІКА

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...