Нардеп від БПП заявив про намір судитися з Анатолієм Гриценком

188

Виборча кампанія в розпалі – кандидати звинувачують один одного у брудній агітації та навіть підкупі виборців. Вчора в ефірі одного з центральних телеканалів Анатолій Гриценко заявив, що команда Порошенка виділила два мільярди гривень на купівлю голосів. У Порошенка відповіли – доводити правдивість своїх слів Гриценку доведеться у суді.

Нардеп Сергій Березенко, якого звинуватили в організації підкупу, підкреслив – подасть персональний позов про захист честі та гідності на суму кандидатської застави – 2.5 мільйони гривень. В разі виграшу – пообіцяв передати гроші на потреби армії. При цьому Березенко підкреслив – в ефірі телеканалу олігарха Ігоря Коломойського кілька кандидатів фактично повторили тези Москви і об’єдналися проти чинного президента. Сергій Березенко, народний депутат України

 

– Мені видається це пов’язано тільки з одним – коли падають рейтинги, треба якимось чином це виправдовувати. І свою майбутню поразку вчора виправдовували якраз такими голослівними звинуваченнями. Мені видавалося що і пан Гриценко, і пан Садовий вони є окремими і незалежними кандидатами, але після вчорашнього ефіру я зрозумів, що це є спойлерами кандидата Тимошенко, що це є технічними кандидатами Тимошенко, тому що вони вторили всі ті нісенітниці, які говорила вона. Що стосується конкретно мене і звинувачення по мені, я офіційно заявляю, що я подам позов на Анатолія Гриценка на захист своєї честі, гідності та ділової репутації. Не буду оригінальним – сума цього позову буде така сама, як і застава, якщо я не помиляюся, це 2.5 мільйони гривень, і всі ті кошти після обов’язково того, як я переможу в суді, оскільки те, що він говорив не витримує жодної критики, будуть направлені на потреби армії.

Якщо вже іншого способу немає, то будемо діяти саме таким, законним, нехай це буде довго, але якась частина отримає додаткове фінансування, можливо, бронежилет, каску, чи те оснащення, якого у них не було до 2014 року або навіть з того часу, коли він був міністром.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...