Нардеп від «Слуги народу» відповів на скандал через несплату проїзду в автобусі

445
Фото: Google.com

Нещодавно майже всі столичні ЗМІ облетіло фото, де народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко на задньому сидінні сидить в громадському транспорті. Водій автобусу, який нібито його підвозив, лишився незадоволений віп-пасажирами.

Минулого тижня на офіційній сторінці у Facebook нардепа Миколи Тищенка з’явилося відео, де він інспектує громадський транспорт, коли громадянам дозволили пересуватися без перепусток. За 1:39 під сумну музику колишній шоумен постарався показати всі проблеми транспортного сполучення в Києві.

Трохи пізніше журналісти відшукали одного з водіїв автобусу, який нібито підвозив Тищенка. За словами чоловіка, проїхав він усього одну зупинку, на прохання заплатити за проїзд відповів відмовою. Мовляв, у депутатів пільги, тому вони не мають купувати квиток. Вийшов вже на наступній зупинці та сів в елітне авто.

Нардеп спростовує інформацію, називає новину фейковою.

“Дорогі мої, вельмишановні журналісти!
Я завжди радий співпраці з вами й більшість з вас мають мої особисті контакти. Але сьогодні мені цікаво спостерігати, як ви, не перевіривши інформацію, стали жертвами чергового фейку, та більш того – почали його активно поширювати.

Розумію, народний депутат, який не заплатив за проїзд -8 грн це сенсація, та сенсація фейкова. Мені за цілий день, вчора ніхто з вас не зателефонував, не спитав нічого про маршрутки міста, про їх реальний стан, про те, що говорять люди та водії, чого вони чекають.

Все, що зняли незрозуміло де – це неправда, чергова технологія моїх опонентів. Але і замовникам, і їх технологам старого зразка, навіть в голову не приходить, що людина може діяти інакше, не так як вони звикли. Вибилися вони з тренду, відстають …

Чому ви не запитали в мене та повірили цим халтурникам, які навіть не знають, що від Північної до Петрівки десять зупинок 500-го маршруту? Дивно спостерігати за цим, адже об’єктивність – це коли враховано думки всіх сторін”, – пише він. 

Нагадаємо, минулого місяця розгорівся скандал, коли стало відомо, що під час карантину в столиці ресторан “Велюр”, який належить Миколі Тищенку, працює. Хоча інші заклади закрили, попри значні збитки власників бізнесу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...