Нардепи вимагають провести перевірку витрат державних коштів в період проведення таємного відпочинку Зеленського в Оман

107

Відповідне звернення до Голови Рахункової палати направила фракція «Європейська Солідарність», повідомляє пресслужба партії.

«Фракція «Європейська Солідарність» направила звернення до Голови Рахункової палати з вимогою провести перевірку витрат державних коштів в період проведення таємного відпочинку Зеленського в Омані.

З першого дня скандалу навколо відпочинку Зеленського з родиною в Омані, Офіс президента намагається замаскувати подорож під «робочий візит за власний рахунок»

Однак навіть палким прихильникам президента Зеленського важко повірити, що він за власний кошт взяв у подорож свою держохорону, службовців спецзв’язку і захисту інформації, відповідальних за держпротокол, харчування, зв’язки з громадськістю та інших працівників. Очевидно, більшість із супроводу президента потрапили в Оман за кошти платників податків.

Останні соціологічні опитування довели, що українці не вірять у версію з «робочою» поїздкою до Оману. Тому суспільство справедливо прагне знати, скільки «слуга народу» прогуляв на елітному відпочинку в одному з найдорожчих готелів Оману», – йдеться у звернені

Автори звернення вказують, що для того, аби унеможливити зловживання владою з боку президента, необхідно застосовувати функцію парламентського контролю – єдиний механізм для протидії суперечливій інформації про деталі президентської подорожі.

«Завдяки залученню Рахункової палати, «Європейська Солідарність» розраховує встановити істинну ціну відпустки Зеленського в Омані та зможе вивести на чисту воду усі корупційні ризики саме цієї поїздки.

Офіційне звернення до Голови Рахункової палати України підписали 6 депутатів фракції «Європейська Солідарність». Зважаючи на значний суспільний інтерес, фракція очікує на невідкладну перевірку витрат державного бюджету, згідно з вимогами чинного законодавства», – наголошується в документі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...