Не дивлячись на погіршення ситуації з Covid-19 Запорізька область лишається в “зеленій зоні”

70
Фото пресслужби ЗОДА

В залежності від епідеміологічної ситуації всі регіони поділять на 4 зони: зелену, жовту, помаранчеву та червону. Критерії для розподілу регіонів лишаються незмінними.

Сьогодні, 28 липня, під час брифінгу Обласного лабораторного центру МОЗ, головний санітарний лікар області Роман Терехов повідомив, що за показниками Запорізька область стабільно відноситься до «зеленої зони», повідомляється на сайті ЗОДА.

«У Запорізькій області: загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тисяч населення становить 4,2; зайнятість ліжок в лікарнях, призначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19, становить 2,3%; середня кількість тестувань ПЛР та ІФА на 100 тисяч населення протягом останніх семи днів становить 42,2; коефіцієнт виявлення інфікованих складає 2,5%. За цими показниками Запорізька область стабільно відноситься до «зеленої зони», – говорить він.

Також він зазначив, що погіршення епідемічної ситуації пов’язане, насамперед, з не дотриманням загальноприйнятних правил карантину: масочного режиму, соціальної дистанції та гігієни рук. Най більшу кількість хворих на коронавірус фіксують в Запоріжжі – 532, Бердянську – 73, Мелітополі – 36, Енергодарі – 26 та області – 23.

Заборони для областей із «зеленої» позначкою:
– проведення масових заходів за участі понад однієї особи на 5 кв.м. площі будівлі або території;
– кінотеатри та заклади культури працюють із заповненістю не більше 50%. Між відвідувачами має бути дистанція 1,5 метра.
– Перевезення пасажирів в громадському транспорті тільки за наявності сидячих місці, в масках.

Читайте також: У Запоріжжі та області виявлено всього три нових випадки Covid-19

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...