Небезпека нової хвилі коронавірусу в Україні

687
Скріншот з відео: “Брифінг 07.06.”

7 червня вібдувся брифінг міністра охорони здоров’я Максима Степанова щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції.

“Важливо не плутати пом’якшення з повним скасуванням карантинних заходів, бо цю війну з COVID-19 ми ще не виграли. Ви бачите, що статистика останніх днів, коли кількість захворювань більше 500 осіб на добу”,- зауважив міністр.

Степанов зазначив, що епідемія повертає свою міць і в інших країнах. Наприклад, у Німеччині рівень передачі вірусу останніми днями перевищив критичні значення, Китаї також оголосив про можливість нового спалаху, про початок другої хвилі епідемії оголосила Південна Корея.

У МОЗ підкреслили, що всі мають дотримуватися протиепідемічних правил: користуватися масками, санітайзерами та дотримуватися соціальної дистанції.

Наразі МОЗ виправляє помилки у плануванні медичної реформи, допущені попереднім керівництвом міністерства. Вже з 2021 року діятимуть справедливі медичні тарифи, які будуть створювати умови для розвитку та підвищення якості української медицини.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...