Неправильна парковка: запорізькі інспектори виписали штрафи на 480 тисяч гривень

51

За місяць роботи інспектори винесли 1100 постанов на водіїв, які припаркувалися у недозволеному місці. Загальна сума штрафів за даними повідомленнями становить 480 тисяч гривень.

Про це повідомляє Служба інспекторів з паркування Запоріжжя у Facebook.

З них близько 770 повідомлень та постанов були винесені за порушення, які дійсно загрожують безпеці руху та створюють реальну небезпеку для водіїв або пішоходів. Це паркування на зупинках громадського транспорту, пішохідних переходах, виїздах з прилеглої території та на перехрестях. Трохи більше 330 за такі порушення: зупинка в зоні дії заборони на зупинку, на тротуарі, коли для проходу пішоходів залишається менше 2 метрів тощо. Тобто 70 відсотків зафіксованих порушень, це ті, які реально несуть небезпеку, і лише 30 відсотків – які просто створюють незручності.

Законодавством передбачена 50% знижка у разі добровільної оплати штрафу протягом 10 днів. Більшість водіїв-порушників скористалися таким правом та сплатили до бюджету майже 200 тисяч гривень. Тих, хто не сплатить штраф, чекає виконавче провадження, подвійний розмір штрафу, арешт та оголошення авто у розшук.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...