Нова трагедія: у Запоріжжі АТОвець опинився в комі, після того як заступився за дівчину

6290

Повідомлення ми знайшли в соціальній мережі Фейсбук. Через свою небайдужість знову постраждав АТОвець, який приїхав додому у відпустку всього на три дні. Терміново потрібна допомога!

Вчора, 21 липня, на Південному ринку біля одного з магазинів чоловік чекав свою дружину, яка зайшла зробити покупки. Неподалік сварилися дві компанії, серед них були чоловіки спортивної статури. Коли він побачив, що почали ображати дівчину – розпиляти з балончика їй в лице – не зміг стояти осторонь. Зробив зауваження.

Це не сподобалося одному з молодиків, він завдав два удари АТОвцю по голові. Постраждалий впав на асфальт й більше не прийшов до тями. Його доставили до 5-ї міської лікарні. Пацієнт в комі, терміново потрібна кров.

«Хлопець 6 років був в зоні АТО, захищав нашу землю, він дуже порядна людина. Приїхав у відпустку усього на три дні. Тут таке… Сподіваюся, що люди відгукнуться. На допомогу вже прийшли ветерани АТО», – повідомляє нам сестра постраждалого.

Завтра, 23 липня, з 8:00 до 11:00 приходьте до лікарні, щоб здати кров для Черевко Олега. Група крові не важлива. Адреса: вул. Перемоги, 80.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...