Новий сучасний дитячий консультативно-діагностичний центр побудують у Запоріжжі під керівництвом корупціонера Пустоварова

1790

У Запоріжжі на базі поліклінічного відділення №2 5-ї міської дитячої лікарні планується створити сучасний консультативно-діагностичний центр. Він включатиме в себе консультативне відділення з вузькопрофільними спеціалістами, діагностичне відділення з сучасною апаратурою, клініко-діагностичну лабораторію та денний стаціонар.

Таку новину опубліковано на офіційному сайті Запорізької міської ради.

Але що тут не так?

До проекту дотичний Анатолій Пустоваров, заступник мера Запоріжжя, людина, на яку відкрито кримінальну справу за корупцію, за схеми і відкати якраз у галузі медицина та освіти у місті.

Заступник міського голови розповів, що для консультативно-діагностичного дитячого центру будуть придбані новий рентген-апарат, обладнання для ендоскопічних, ультразвукових, функціональних досліджень тощо. Також тут буде зосереджений консультативний прийом усіх існуючих вузькопрофільних спеціалістів. Крім того, оновлять обладнання клініко-діагностичної лабораторії. В подальших планах – створення потужного реабілітаційного дитячого центру.

Також під час наради обговорили один з перших кроків стратегії створення консультативно-діагностичного центру – ремонт та облаштування кабінету рентгенологічних досліджень. Зараз ведеться підготовча робота та закупівля обладнання. Наприкінці року перші пацієнти зможуть пройти рентген-обстеження.

Цю інформацію також бачимо на сайті мерії. І нагадуємо, саме на держзакупівлях обладнання та послуг з ремонту і будівництва й будувались раніше корупційні схеми Пустоварова. Тендер виграють компанії-партнери, фіктивні або компанії-одноденки, інші компанії не проходять за умовами, хоча їм ніколи не дають чіткої і зрозумілої відповіді, за якими саме критеріями відмовлено у конкурсі.

Інформації про виділений бюджет на ремонт і запуск в роботу нового діагностичного центру для дітей від міськради ми поки не бачимо.

У реалізації проекту також беруть участь директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Вікторія Ушакова, головний лікар міської дитячої лікарні №5 Андрій Запорожченко, спеціалісти поліклінічного відділення.

Читайте також: Коли відбудеться суд над новообраним Президентом Зеленським

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...