Новоспечений президент витратив 3,5 млн гривень на візит до Канади

1104
Фото: president.gov.ua

Витрати на візит президента Володимира Зеленського в Канаду 1-3 липня, де він брав участь в міжнародній конференції з підтримки реформ в Україні і зустрічався з канадським прем’єр-міністром Джастіном Трюдо, склали 3,5 млн гривень. Це вдалося з’ясувати за допомогою інформаційного запиту.

Найдорожче обійшлася авіаперевезення офіційної делегації – 2 млн 757 тис. гривень. На відрядження склали 16,7 тис. доларів і 90,6 тис. гривень (всього 528 тис. гривень за курсом на 1 липня). Добові витрати делегації склали 2,8 тис. доларів (73,3 тис. гривень), в тому числі Зеленського – 180 доларів (4,7 тис. Гривень). Проживання членів делегації склало 4,9 тис. доларів (128,3 тис. Гривень). Сумарно це майже 3,5 млн гривень, про це повідомляють “Українські новини“. 

До делегації, крім президента і першої леді Олени Зеленської, входили: керівник Офісу Президента Андрій Богдан, його заступники Вадим Пристайко та Олексій Гончарук, помічники Президента Сергій Шефір та Андрій Єрмак, міністр фінансів Оксана Маркарова, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефедов і посол України в Канаді Андрій Шевченко. Також главу держави супроводжували керівники трьох департаментів Офісу Президента, співробітник державного управління справами та три консультанти прес-служби.

В ході візиту Зеленський взяв участь у міжнародній конференції з питань реформ в Україні та провів зустріч з представниками канадського бізнесу. Глава держави провів зустрічі з прем’єром Канади Джастіном Трюдо, Міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд, депутатами канадського парламенту, спеціальним представником США з питань України Куртом Волкером, першим заступником директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девідом Ліптоном та віце-президентом Світового банку Сирілом Мюллером.

В ході візиту Зеленського в Торонто було оголошено, що Канада спростить в’їзд для українців і розширить угоду про ЗВТ з Україною. Крім того Канада поставить бронетехніку Україні, а також Канада виділить $ 45 млн на підтримку України.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...