Обрано найкращий відеоролик «Моя громада – моє майбутнє» у Запорізькій області

171
Скріншот з відео

Децентралізація надала нові можливості для розвитку селам, адже на місцях громада може самостійно вирішити куди краще розподілити кошти.

Щоб наочно показати зміни, Запорізький обласний центр зайнятості та Департамент освіти і науки Запорізької ОДА організували конкурс на тему «Моя громада – моє майбутнє» серед учнів 9-11 класів. Учасники мали створити цікавий відеоролик про свою громаду, розповісти про здобутки та перспективи розвитку у майбутньому.

До обласного туру увійшло 43 роботи. Головним призером став сюжет «Ми – молодь Чернігівської ОТГ – її шалені діти». Створили його учні 11 класу Богданівського опорного закладу середньої освіти Чернігівської селищної ради Чернігівського закладу загальної середньої освіти Чернігівського району Запорізької області (Чернігівська ОТГ).

В онлайн-голосуванні перемогли учні Бердянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області. Ролик називається «Молодь Бердянська не виїжджає до Польщі. Якщо хочеш дізнатися чому – дивись».

Пропонуємо переглянути один з відеороликів: у номінації «Актуальність та реальність розвитку громади» – «За нами майбуття, за нами сила!». Автори учні Кінськороздорівського НВК Воскресенської ОТГ.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...