Очільника РПЦ в Запоріжжі хотіли прибрати, біля його дому затримали терориста

1109

Чоловіка, що заклав бомбу  неподалік дитячого майданчика в Запоріжжі затримали, ним виявився терорист з Донецька. Вибухівка була закладена на бульварі Гвардійському, повідомляють ЗМІ, її вже знешкодили.

У СБУ повідомляють, що вибуховий пристрій повинен був спрацювати на телефонний дзвінок і ліквідувати очільника РПЦ Митрополита Луку. Втім, теракт, на щастя, попередили співробітники Служби безпеки. Очевидно планувалося, що окрім самого Луки постраждати повинні бути також й інші особи, не виключено, що дитячий майданчик поруч – невипадковість. Також зазначається, що разом з Лукою, за намірами терористів повинен був загинути і його охоронець.

Як передає джерело, кілера затримали біля будинку митрополита у Запоріжжі, він вже встиг закласти саморобну вибухівку, в купу сміття, біля гаража з припаркованим в ньому авто, до якого вранці повинен був вийти власник зі своїм охоронцем-водієм. – пише Іpne.ws

Хто виступає замовником вбивства, на разі не відомо, втім існує версія, що прибрати Луку мали намір його безпосередні “господарі”.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...