Очорнити та інформаційно знищити все українське — це завдання Зеленського: Ігор Артюшенко

295

«Проросійські сили сприйняли перемогу Зеленського, як власну і зараз намагаються реалізувати спланований раніше московський сценарій»,  – заявив в ефірі «Прямого» народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

«Міністр Аваков, зі свого боку, доводить Зеленському, що він “незамінний” і “потужний” – переконує у власній необхідності.

І це дві причини тієї ганьби, що відбувається сьогодні», – додав він.

Політик обговорив тему судів над патріотами.

«Подивімося на справу Сергія Стерненка. На нього чинилося три замахи. Передостанній, коли в нього стріляли з вогнепальної зброї, був за три тижні до тих подій, за які його зараз судять. Напередодні він звертався до правоохоронних органів, але ті його не захищали. Тобто людину хотіли вбити і якби не було замовника, якби систематично не намагалися вбити хлопця, то не було б й самооборони. Але чомусь поліція переслідує жертву і не бажає шукати вбивць, організаторів та замовників.

Сьогоднішнє судилище — це одна частинка єдиного ланцюга. В останні пів року з українських патріотів, волонтерів та ветеранів намагаються зробити “вбивць”, “терористів-підривників” та “корупціонерів”. Очорнити та інформаційно знищити все українське — це завдання Зеленського», –  сказав Ігор Артюшенко.

В ефірі парламентар пригадав гучні справи, до яких прикута увага громадськості.

«Переслідування Софії Федини та Марусі Звіробій, Андрія Антоненка та Юлії Кузьменко, Петра Порошенка та Тетяни Чорновол є тільки тими випадками, на які звертає увагу преса. В дійсності постраждалих від свавілля слуг вже набагато більше.

Зеленський кричав на стадіоні: «Чому не сидить Медведчук?». Але чомусь я не бачу, щоб він виконував цю обіцянку. І зверніть увагу на ще один факт. На проросійських телеканалах очільники ОПЗЖ вимагають посадити Стерненка, а колишній один з керівників адміністрації Януковича пише про це публічно. Зеленський їм підігрує, а Аваков виконує.

Що це, як не проросійський реванш і гібридне знищення України?», – підсумував Ігор Артюшенко.

Проросійські сили сприйняли перемогу Зеленського, як власну і зараз намагаються реалізувати спланований раніше…

Опубліковано Ігор Артюшенко – офіційна сторінка Понеділок, 15 червня 2020 р.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...