Один із будинків у Запоріжжі протікає наскрізь, дах практично розмок – відео

570
фото: Google
У Заводському районі Запоріжжя є будинок, який в дуже критичному стані. Дах вже багато років протікає, а вода стікає по сходах аж до підвалу. У дощову погоду підвал будинку переповнений водою. Місцеві жителі крізь сльози жартують, що там можна розводити рибу. 

Мова йде про будинок по вулиці Павлокічкаська, 3а, він трьох поверховий, там усього тринадцять квартир. Якщо найближчим часом не вирішити проблему – то рівно 13 сімей можуть залишитися без даху над головою. Його мешканці уже й не знають до кого звертатися, ситуація справді критична, а рішення не пропонує ніхто. Кожного дня люди зі страхом заходять до власних під’їздів, бо розуміють – розмоклий дах може щосекунди впасти на голову мешканців.

На сьогодні, управляючою компанією, що господарює у цій частині міста є ПК “Запоріжремсервіс”. Мешканці, після численних звернень були впевнені, що їхній будинок стоїть в черзі на капітальний ремонт покрівлі і найближчим часом проблему вирішать. Та після зустрічі з керівником КП “Запоріжремсервіс” руки опустилися остаточно. В списку на ремонт адреси Павлокічкаська, 3а немає. Як виявилося, в документах числиться, що аварійність є, але поки можна обійтися без капітального ремонту.

“Ми вже не знаємо які емоції у нас домінують: страх, злість чи розпач. Я живу на 3 поверсі цього будинку, у дощову погоду по сходах біжать струмки, треба взувати гумові чоботи, коли виходиш чи заходиш до під’їзду. Я переконана – ступити на дах нашого будинку неможливо, він відразу провалиться. Покрівля постійно мокра, висихає повністю дах тільки влітку. Нещодавно дізналася, що в документах зазначено, що в нас все нормально, є тільки незначна аварійність. Комунальні служби заходять до першого під’їзду, а там ситуація більш-менш. Далі не йдуть, тож що відбувається у нас – дивіться на відео” – розказала мешканка будинку пані Юлія.

Люди у відчаї, сподіваються що на їхню проблему звернуть увагу журналісти центральних телеканалів, адже такі умови життя є неприпустимими для нормального суспільства. Щодня може трапитися трагедія, адже покрівля висить практично на волоску.

А тим часом мешканці планують йти на комісію з життєзабезпечення і показати депутатам докази того, що відбувається у будинку. Якщо потрібно буде – готові прийти на сесію міської ради, щоб усе місто побачило як сьогодні живуть мешканці Павлокічкаської, 3а.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...