Одне з підприємств Запорізького регіону кілька років не сплачувало податків на суму понад 7 млн. грн

265
Головний бухгалтер підробляв документи, щоб не сплачувати податки та легалізувати доходи підприємства, одержані злочинним шляхом.

Головний бухгалтер підприємства у м. Токмак підозрюється в ухиленні від сплати податків на суму понад 7 мільйонів гривень. Про це повідомила прес-служба Запорізької обласної прокуратури.

Головному бухгалтеру одного з підприємств, який підозрюється у внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, надання завідомо неправдивої інформації органам державної влади з метою ухилення від сплати податків на суму понад 7 млн. грн та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом повідомлено про підозру (ч.1 ст. 366, ч.1 ст. 222, ч.3 ст. 212, ч.2 ст. 209 КК України), – зазначають увідомстві. 

Відомо, що у 2015 році службові особи підприємства подали до податкової підроблену звітність. Підприємство набуло статус сільськогосподарського виробника та отримало пільги з оподаткування. Внаслідок цього, керівники компанії ухилилися від сплати ПДВ на суму понад 7 млн. грн.
За даними слідства, у 2015 році службові особи одного з підприємств у м. Токмак набули статусу сільськогосподарського виробника шляхом відображення у документах податкової звітності недостовірних відомостей: завищення обсягу орендованих земельних площ (паїв) та збільшення фіктивної врожайності, – вказано у повідомленні прес-служби. 
Досудове розслідування – триває.
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...