Одразу кільком колишнім посадовцям на Запоріжжі вручили підозри

63

Одразу трьом колишнім посадовцям прокуратура Запорізької області вручила підозру про вчинення кримінального правопорушення, в наслідок якого держава зазнала значних збитків.

Вільнянським відділом Токмацької місцевої прокуратури повідомлено про підозру екс-голові Вільнянської районної державної адміністрації та  його колишньому заступнику, а також начальнику Відділу Держземагенства у Вільнянському районі Запорізької області.

Під час досудового розслідування встановлено факти видачі  незаконного розпорядження про зміну категорії земель, з метою розпорядження земельними ділянками, на які не розповсюджувались повноваження Вільнянської районної державної адміністрації відповідно до ч. 3 ст. 122 Земельного кодексу України.

На підставі вказаного розпорядження з власності держави незаконно вибули земельні ділянки сільськогосподарського призначення, в результаті чого державі в особі Головного управління Держземагентства в області були спричинені тяжкі наслідки у вигляді матеріальної шкоди на загальну суму більше 527 тисяч гривень.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...