Офіційно: порт Бердянськ працює в штатному режимі

83
Олександр Барчан. Фото: facebook.com

Незважаючи на провокації та акт відвертої агресії, який вчинила російська сторона в Азовському морі щодо 3 українських кораблів, захопивши їх, порт Бердянськ працює в штатному режимі. Про це Forpost сьогодні повідомив начальник Адміністрації морського порту Бердянськ Олександр Барчан.

«Ситуація на Азові, безумовно, вплинула на всіх нас. Адміністрація морського порту Бердянськ занепокоєна долею українських моряків та очікує на результати засідання Верховної Ради.

Наразі ж Бердянський морський порт працює в штатному режимі. Нині починає працювати і Керченська протока – станом на сьогодні там стоїть 3 судна, які рухаються в порт Бердянськ.

Ми вкотре підкреслюємо, що всіляко підтримуємо українських військових. Та не надаємо інформації щодо дислокації та пересування військово-морських сил ЗСУ», – підкреслив Олександр Барчан.

Нагадаємо, 25 листопада ВМС ЗС України повідомили, що прикордонні кораблі Російської Федерації здійснили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, російський прикордонний корабель “Дон” здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрне огородження, а також втрачено рятувальний пліт. ВМС ЗСУ підкреслюють, що про намір здійснити перехід попереджали заздалегідь і діяли в рамках міжнародного права. Пізніше ВМС України повідомили, що катери захоплені ФСБ РФ, шестеро українських військовослужбовців зазнали поранень. У Міністерстві закордонних справ України зазначили, що розцінюють агресивні дії кораблів Російської Федерації як порушення норм Статуту ООН та Конвенції ООН з морського права.

загрузка...
Загрузка...