Офіційно: проїзд дорогою державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь – забезпечений

211
Фото - прес-служба САД у Запорізькій області
Станом на 06-00 год. 27.12 проїзд дорогами загального користування державного значення забезпечено. Погодні умови стабілізувались, дорожні служби виконують роботи з розчистки проїзної частини доріг від снігу. Про це повідомляє прес-служба Укравтдору, передає Forpost.

Обмеження у русі, які були введені на початку доби по автодорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський в межах Полтавської області, знято. Обмеження руху транспортних засобів по автодорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь – зняті. Короткочасні обмеження у русі вантажних транспортних засобів, які виникли на початку доби, у зв’язку з переметами, спостерігались на автодорозі М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине (км 15) та Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь (км 290), станом на четверту годину ранку повністю відмінені.

Погодні умови стабілізувались. На більшій території плюсова температура повітря, лише на сході -1-5°С, без опадів. Невеликий сніг спостерігається у східних та північно-східних регіонах та в гірських районах Карпат. На більшості перевальних ділянках опади у вигляді невеликого снігу. Температура повітря -1-3°С. Стан покриття в основному мокре, місцями засніжене.

Наразі виконуються роботи з розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснюється обробка доріг протиожеледними матеріалами. Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно до роботи 1024 одиниці техніки та 1275 робітників.

Читайте також: Офіційно: у Запорізькій області завершився воєнний стан

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...