Офіційно: що потрібно знати, перебуваючи в акваторії Азовського моря

413
Фото: Google.com

Зараз вся країна перебуває у дуже тяжкому становищі. Вперше за роки незалежності введено військовий стан. Тому, як ніколи, треба бути обачнішими й виваженішими.

До відома усіх громадян України СБУ нагадує, що кожен має право на захист держави й відповідно несе кримінальну відповідальність за її зраду.

Якщо за родом своєї діяльності перебуваєте в акваторії Азовського моря, варто пам’ятати наступне: у випадку посягань іноземними спецслужбами або правоохоронними органами на життя, здоров’я і свободу громадян України, а також членів її сімей, з метою залучення до розслідувально-підривної та іншої протиправної діяльності на шкоду Україні, Консульські відділи Посольства України в РФ та Служба безпеки України гарантують захист і допомогу.

Згідно ч. 2 ст. 111 (державна зрада) ККУ підозрюваний звільняється від відповідальності у тому випадку, якщо на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників він ніяких дій не вчинив і добровільно звернувся до СБУ.

У разі затримання представниками Берегової охорони або іншими військовими та громадянськими формуваннями РФ під час перебування в акваторії моря слід телефонувати за номером: (061) 764-46-58.

Контактний номер телефону у Бердянського міського відділу УСБУ в Запорозькій області: (06153)4-06-38.

У випадку арешту правоохоронцями РФ на території суміжної держави чи інше звертайтесь: +7 919 768 77 96.

Увага! Ці правила не стосуються «свідчень» наших військовослужбовців незаконно захоплених росіянами у Керченській протоці. Усі ми чудово розуміємо тактику ворога. Навіть немає сумнівів, що на полонених вчинявся психологічний й фізичний тиск, щоб домогтися неправдивих показань. Чекаємо моряків, віримо, що скоро повернуться додому.

При жодних обставин не фотографуйте військову техніку, щоб потім викласти фото в соціальні мережі. Ваше бажання отримати декілька лайків може серйозно нашкодити українським героям.

Читатйте також: Сьогодні відбудеться суд над захопленими українськими моряками – РосЗМІ

загрузка...
Загрузка...