Офіційно: українці платять 3,5 млн грн в рік на утримання держдачі, де живе Зеленський

109

Державна дача, на якій проживає Володимир Зеленський з родиною обходиться українцям близько в 3,5 мільйони гривень на рік.

Такі дані опублікував керівник Офісу президента Андрій Єрмак у відповідь на звернення нардепа Володимира Ар’єва. Будинок відпочинку, як його іменують в ОПУ, знаходиться в історичній місцевості «Конча-Заспа». В документі зазначають, що влітку цього року в будинку  були проведені ремонтні роботи на загальну суму більше мільйона гривень.

«Утримання будинку відпочинку здійснюється за рахунок бюджетних призначень, передбачених законом про Державний бюджет України на відповідний рік за бюджетною програмою Державного управління справами «Фінансова підтримка санаторно-курортних закладів та закладів оздоровлення», – йдеться в документі.

Також у відповіді зазначають, що перебування Зеленського на держдачі забезпечується працівниками Будинку відпочинку.

«Президент Зеленський, який, згідно з його відкритою е-декларацією, має 5 квартир в Києві, розкішну віллу в Італії, апартаменти у Великій Британії і кілька готельних номерів в Грузії, тепер живе ЗА ВАШ рахунок! Тепер ви, українці, оплачуєте житло доларовим мільйонерам Зеленським», – коментує відповідь Володимир Ар’єв.

Ось офіційна відповідь керівника президентського офісу: цього року за державну дачу, куди переїхало президентське сімейство, платники податків викладуть 3,5 мільйони гривень. Причому, з листа видно, що готуватися до переїзду Зеленський почав у червні 2019, щойно як став президентом. Тобто, одразу, коли пообіцяв передати деждачі дітям.

Своїх власних тисяч квадратних метрів житла Зеленським виявилося замало і вони вирішили мешкати за народні гроші. А ви, шановні українці, після цього і далі слухайте, як нинішній президент розповідає вам, що нормально прожити можна і за мінімалку, – зазначає нардеп.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...