Окремі регіони України можуть повернутися до жорстких карантинних обмежень

510
Фото: Google.com

Протягом декількох останніх днів в Україні прослідковується негативна тенденція – почала збільшуватися кількість хворих на Covid-19. В МОЗ попереджають якщо ситуація не зміниться, то вже з 22 червня почнуть діяти жорсткі обмеження.

Сьогодні, 18 червня, головний санітарний лікар Віктор Ляшко показав сценарій, який має розглянути МОЗ. Пропонується, щоб з наступного тижня (22 червня) в Україні почали вводити жорсткий карантин точково. Тобто в тих областях, містах, районах, селищах, де значно збільшилися випадки виявлення коронавірусу.

«Цей графік показує, що в деяких областях нашої країни жорсткий карантин може бути введений з 22 червня», – розповідає Ляшко.

Також він наголосив: «Імовірність, що літо ми можемо пройти без карантину, також дуже висока. Ми можемо 3-4 місяці прожити без карантину. Головне дотримуватися санітарних норм і м’яко виходити з карантину. Якщо цього не робити, ми можемо запускати вже певні області в карантин, в тому числі і жорсткий карантин».

Нагадаємо, вчора термін адаптивного карантину на засіданні уряду продовжили до 31 серпня. Сьогодні за даними МОЗ кількість нових випадків Covid-19 сягає 829, що є новим антирекордом.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...