Організатори піраміди “B2B jewelry” незаконно придбали острів на Дніпровському каскаді

229
організатори фінансової піраміди купили острів на Дніпровському каскаді

Правоохоронні служби України заблокували діяльність фінансової піраміди, організатори якої незаконним шляхом привласнили понад 250-ти мільйонів доларів США. На ці кошти також було придбано один з островів на Дніпровському каскаді.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Так, встановлено, що вкладниками «піраміди» стали понад 600 тисяч громадян. Орієнтовний обсяг коштів, привласнених та легалізованих зловмисниками становить більше ніж 250 млн доларів. Задокументовано, що до організації фінансової оборудки причетні понад 20 осіб. А також задіяно більше ніж 100 підконтрольних юридичних осіб.

Піраміда функціонувала з початку 2019 року. За цей час організатори придбали за незаконно отримані кошти один з островів Дніпровського каскаду. На ньому розташовані 18 елітних позашляховиків, вартістю понад 100 тисяч доларів США кожний.

27 серпня у межах кримінального провадження правоохоронці провели 48 обшуків у Київській і Вінницькій областях та в Одесі. Судом накладено арешти на майнові активи зловмисників: банківські рахунки, рухоме та нерухоме майно, у тому числі оформлені на підконтрольні юридичні особи.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...